Zapraszamy serdecznie na wypoczynek w domku nad jeziorem.

Domek położony jest tuz nad brzegiem Jeziora Bystrzyckiego, z najpiękniejszym widokiem w okolicy.  Domek posiada rzeszę wiernych fanów, stąd w najwyższym sezonie może być problem ze znalezieniem wolnego terminu, aczkolwiek nie jest to niemożliwe 😉

Domek przeznaczony jest na maksymalnie 4 osoby, plus ewentualnie dziecko; na poziomie 0 jest przeszklony salon, część jadalna, kuchnia; na pierwszym piętrze sypialnia z tarasem; na poziomie -1 salon kąpielowy z wanną i prysznicem. Z każdego poziomu rozpościera się wspaniały widok  na jezioro, las i starą, przedwojenną tamę. Domek jest murowany, całoroczny, ogrzewany, posiada kominek, który cudownie ogrzeje w pochmurne dni; telewizję, bezprzewodowy internet, jest w pełni wyposażony, a jego funkcjonalność osobiście testowaliśmy przez ostatnie lata 🙂

 

CENNIK  Domku  – Villa dla dwóch osób dorosłych:

 

OFERTA BEZZWROTNA*                                                                        OFERTA ELASTYCZNA**

2 osoby 500 zł /doba ( przy jednej dobie)                                       2 osoby 600 zł /doba ( przy jednej dobie)

2 osoby 420 zł/doba ( przy dwóch dobach )                                   2 osoby 480 zł/doba ( przy dwóch dobach )

2 osoby 400 zł/doba ( przy trzech dobach i więcej )                     2 osoby 460 zł/doba ( przy trzech dobach i więcej )

 

Cena wynajęcia domku nie zawiera śniadań, istnieje możliwość wykupienia w cenie 30 zł/osoba.

 

Dostawki w Domku:

 • dostawka dla dziecka do 10 lat 30 zł /doba
 • dostawka dla osoby dorosłej lub dziecka powyżej 11 lat 60zł/doba
 • dziecko do 5 lat , śpiące w łóżku z rodzicami bez dodatkowej pościeli i świadczeń GRATIS
 • łóżeczko z pościelą dla dziecka 20zł /doba
 • Pies/kot – proszę pytać

 

 

*Oferta bezzwrotna – obejmuje 100% przedpłaty w momencie rezerwacji.
Płatność w ciągu 4 dni od daty otrzymania potwierdzenia rezerwacji niegwarantowanej.
Oferta bezzwrotna nie przewiduje anulacji lub przeniesienia rezerwacji na inny termin, gdyż przedpłata dotyczy konkretnego numeru rezerwacji.

 

**Oferta elastyczna – obejmuje 60% przedpłaty w ciągu 4 dni od daty otrzymania potwierdzenia rezerwacji niegwarantowanej. Rezerwacja może być bez kosztowo anulowana w terminie do 21 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji.  W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 60% wartości rezerwacji.

 

 

Cena zawiera wynajęcie:

 • w pełni wyposażonego domku;
 • pościel, ręczniki;
 • telewizja;
 • parking pod domkiem;
 • ryczałt za media;
 •  sprzątanie końcowe;

 

Przy wynajęciu domku konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości, w przypadku odmowy domek nie zostanie wynajęty.

Przy dłuższych pobytach przewidujemy GRATISY na rowery wodne, górskie, łodzie, jacuzzi lub balię oraz rabaty na usługi gastronomiczne w restauracji „ FREGATA”. W takich sytuacjach proszę pytać 🙂

Przyjazd ze zwierzęciem bez wcześniejszego ustalenia lub przyjazd większą ilością osób bez wcześniejszego ustalenia może skutkować  wymeldowaniem w trybie natychmiastowym. Domek przeznaczony jest dla osób niepalących, palenie możliwe jest wyłącznie na zewnątrz domku, na tarasach i balkonie.  Prosimy o przestrzeganie tej zasady dla naszego wspólnego komfortu i bezpieczeństwa. Stwierdzenie złamania tej zasady skutkuje doliczeniem do Państwa rachunku kwoty 500 zł tytułem generalnego sprzątania końcowego. 

Zapraszamy serdecznie

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.