Serdecznie Witamy Was na EKO-BAZARKU oraz we FREGATOWYM SKLEPIKU. Dla naszych Gości przygotowaliśmy wyjątkowe produkty ekologiczne z możliwością zakupu na wynos. Produkty dostarczane są do Fregaty od okolicznych rolników oraz małych, rodzinnych producentów.

W ofercie m.in. przepyszne eko-serki podpuszczkowe o różnych smakach m.in.:  ze słonecznikiem… z pieprzem… z czosnkiem niedźwiedzim… z pomidorami i bazylią… z orzechami, a także sery wędzone m.in.  z żurawiną… z kozieradką… z czarnuszką i wiele wiele innych.  W naszej Restauracji możecie Państwo skosztować ww. sery, które serujemy na świeżych sałatach z pieczoną dynią, serki są grillowane lub panierowane podawane na ciepło.

Ponad to na Eko-Bazarku dostępna jest cała gama zimnotłoczonych, nierafinowanych prozdrowotnych olejów spożywczych oraz miodów: rzepakowy, wielokwiatowy, malinowy, a także z kakao…

Polecamy również zakup naszych wędzonek: schaby, szynki, boczek, a HIT-em tego sezonu jest fregatowy pstrąg wędzony, którego również można zamówić w opcji na wynos bądź spróbować w naszej Restauracji w zestawie  z ziemniakiem z ogniska i surówkami.

Oferujemy również wyśmienite: pasztety, smalce, konfitury z dyni lub owoców leśnych, które powstają we fregatowej kuchni dzięki naszym uzdolnionym kucharzom

W sklepiku dostępne są również kiszone warzywa, uprawiane i koszone tradycyjnie już od 55 lat. Z kiszonych warzyw w asortymencie znajdą Państwo m.in.: por, kalafior, czosnek, kapustę czerwoną i białą, ogórki, buraki, szparagi. Dostępne są również soki: z kiszonego ogórka, z kiszonej kapusty, z buraka i inne….

SERDECZNIE ZAPRASZAMY