Służbowo…we Fregacie . Dlaczego nie ???

Zaskakuje nas ostatnio nowy trend……. przyjeżdżacie do nas ostatnio coraz częściej podczas Waszych służbowych podróży z różnych stron Polski i Europy, wybieracie lokalizację w górach, w lesie, nad jeziorem, a niekoniecznie w centrum dużego miasta.
Dotychczas wydawało nam się, że jesteśmy miejscem typowo wypoczynkowym, aż do momentu kiedy ktoś nami nie potrząsnął i nie powiedział: „ A dlaczego nie można połączyć pracy/ wyjazdu służbowego ze szczyptą wypoczynku, dlaczego nie ? „ ….…….. no właściwie „

Dlaczego nie ?

No i posypały się odpowiedzi na pytanie …. dlaczego nie ? Bo można ukoić swoje nerwy pięknym widokiem, ciszą, spokojem, muzyką chillout, można popracować wieczorem przy kominku lub w cieplejszym okresie na tarasie z widokiem; można rano pójść na spacer, posłuchać śpiewu ptaków, wykąpać się w jeziorze, pomedytować, poukładać myśli, naładować baterie, przygotować się na spotkanie z klientem.

No i rzeczywiście wyszło dużo tych plusów, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pobytu służbowego we Fregacie:
• Pokój 1-osobowy standard w cenie 365 zł/doba ze śniadaniem;
• Pokój 2-osobowy standard z rozdzielnymi łóżkami w cenie 385 zł/doba ze śniadaniem

Oferta obowiązuje na noclegi od poniedziałku do czwartku dla Gości bussinesowych, oferta obowiązuje w okresie marzec/kwiecień /maj z wyłączeniem terminów objętych Pakietami i innymi Ofertami specjalnymi. W okresie najwyższego sezonu ( czerwiec-wrzesień ) oferta może ulec modyfikacji.

Odległości : Świdnica 15 km, Wałbrzych 17 km, Dzierżoniów 18 km, Legnica 65 km, Wrocław 65 km.
Rezerwacje można składać na adres : recepcja@fregata.org
Zapraszamy